خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آب / رزین پرولایت
رزین کاتیونی
رزین پرولایت

رزین پرولایت

رزین تصفیه آب

رزین تصفیه آب مارک پرولایت از نوع رزین کاتیونی و رزین آنیونی در سیکل احیا در نوع قوی و ضعیف توسط شرکت زادآب در ایران عرضه می گردد. این دسته از رزین جهت تصفیه آب مورد استفاده می گردد بهتر بگوییم که از رزین کاتیونی و رزین آنیونی جهت نرم کردن و سبک کردن آب سخت مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده از رزین پرولایت

رزین کاتیونی و رزین آنیونی که در مارک های رزین پرولایت و رزین انبرلایت و رزین هیدرولایت و رزین پترولایت در بازار عرضه می گردد جهت زدودن سختی آب مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل رزین را درون مخازنی به نام سختی گیر رزینی ریخته و به عنوان تصفیه و پیش تصفیه آب سخت از آن استفاده می شود.

رزین کاتیونی c100 پرولایت

متداول ترین نوع رزین مورد استفاده در سختی گیر رزینی جهت حذف سختی کلسیم و منزیم و دیگر سختی های متعارف رزین پرولایت گرید c100 میباشد. البته مارک های مشابه چون رزین کاتیونی هیدرولایت گرید c100 نیز موجود میباشد که از مارک پرولایت ارزان تر است.

لیست قیمت رزین پرولایت

قیمت رزین پرولایت بسته به گرید و نوع قوی یا ضعیف بودن آن است. رزین های ضعیف از رزین های نوع قوی گران هستند. امروز رزین های چینی جای رزین های اصلی را در بازار گرفته اند و برخی از فروشندگان با ادعای اینکه رزین اصلی انگلستان را به مشتریان ارائه میدهند در صورتی که چندین سال میباشد این کارخانه ها به منتقل شده اند و در بهترین حالت تحت لیسانس میباشند.

درباره ی beducationir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *